ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie

Co może zmienić się w marce odzieżowej przez rok? - 3. urodziny ANSIN

0
Co może zmienić się w marce odzieżowej przez rok? - 3. urodziny ANSIN

Jakiś czas temu podzieliliśmy się z Wami podsumowaniem dwóch lat funkcjonowania naszej marki. Opowiedzieliśmy Wam wtedy o naszym E-BOOKu, nowych produktach i wyzwaniach, które napotkaliśmy na swojej drodze. Dacie wiarę, że od tamtego wpisu minął już rok, a ANSIN świętuje już swoje 3 urodziny? Z tej okazji, chcielibyśmy zaprosić Was na małą podróż po naszych działaniach z ostatnich 12 miesięcy. Zapnijcie pasy, bo zmiany w firmie, które dla Was wprowadziliśmy, mogą naprawdę zaskoczyć! 

Większy zespół - większe zasoby

Kiedy rok temu pisaliśmy dla Was artykuł, byliśmy w trakcie poszukiwań 6 członka naszego zespołu. W tym momencie jest już 9 osób, które pracują z nami na co dzień z biura i kilkanaście współpracujących z nami zdalnie. To niesamowity wynik i ogromna ilość rąk do pracy! 

Wspólnie usprawniamy praktycznie każdy dział w firmie - zaczynając od produkcji, przez dział obsługi klienta i marketing, a kończąc na działaniach operacyjnych. Jarek, Zosia i Marta przyczynili się do nawiązania stałych współprac z dwiema polskimi szwalniami (a już szukamy kolejnych!), zacieśniliśmy też pracę z konstruktorką, a dzięki naszej technolożce Eli wiemy jeszcze więcej o procesie tworzenia odzieży. W dziale obsługi klienta mamy w tym momencie już nie jedną, a trzy osoby - Martę, Ewę i Klaudię, które prężnie działają, abyście jak najszybciej mogli uzyskać pomoc podczas swoich zakupów. Nasza komunikacja z Wami to również działania marketingowe nad którymi czuwają Patrycja i Monika. Obecnie rozszerzyliśmy je o format reels’ów, czyli krótkich filmików wideo na naszym profilu na instagramie. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, koniecznie musicie nadrobić zaległości! Kliknijcie tutaj i sprawdźcie, co dla Was tworzymy!

Większość tych działań możecie zobaczyć, a czasem nawet sami przetestować! Jest jednak ogromne zaplecze takich zadań, których Wy nie widzicie, a nam zajmują całe dnie - to oczywiście dokumenty, faktury, rozliczenia czy plany na kolejne miesiące. Nad wszystkim tym czuwa nasza wspaniała Ania. W tym zakresie również się rozwijamy i usprawniamy wszelkie procesy, aby możliwie w największym stopniu zoptymalizować czas naszej pracy. A prościej mówiąc → żeby to, co kiedyś wpisywaliśmy do trzech tabelek, wpisywać dziś tylko do jednej. 

 

 urodziny marki 

Jeszcze wyższa jakość

To, co zawsze było dla nas najważniejsze to JAKOŚĆ. Choć minęły już trzy lata, to ten aspekt naszych działań nie ulega zmianie. Chcemy, aby produkty, które Wam dostarczamy spełniały najwyższe wymagania i służyły przez długi czas. To właśnie dlatego przed wypuszczeniem każdego modelu kilkukrotnie weryfikujemy krój, materiał oraz sposób szycia. Za finalnym produktem stoi cała masa odszyć, prób, błędów i testów - wszystko po to, aby mieć pewność, że stworzone przez nas rzeczy będą najlepsze! Podczas naszych drugich urodzin mogliśmy pochwalić się zasobem 60 produktów. W tym momencie jest ich już prawie 200. Chyba nikt z nas nie spodziewał się tak dynamicznego rozwoju!

Odpowiedzialna strona marki 

Niezmiennie dbamy o to, aby za naszą marką i jej wizją stały odpowiedzialne założenia, a przede wszystkim działania. Wciąż przyświeca nam duch less waste i nie zamierzamy z niego rezygnować! Zamówienia przesyłamy do Was w kartonowych opakowaniach bądź ekologicznych, biodegradowalnych foliopakach. Modele, które z powodu drobnych wad nie nadają się do sprzedaży regularnej, wystawiamy na dodatkową, outletową sprzedaż. W ten sposób dajemy im drugie życie, jednocześnie dbając o środowisko. Od zeszłych urodzin udało nam się zorganizować już 3 takie akcje - jedna z nich wciąż trwa, więc jeśli chcielibyście wziąć w niej udział, sprawdźcie naszą zakładkę OUTLET.  

Jak pewnie większość z Was wie, działamy również z fundacją Las Na Zawsze. Co miesiąc przekazujemy 1% z naszego przychodu, aby sadzić kolejne metry kwadratowe lasu. Rok temu w artykule dawaliśmy znać, że mamy ich ponad 1000, a w tym momencie to już 6500! Już niedługo zdradzimy Wam jeszcze więcej szczegółów tej akcji i zaprosimy do sadzenia lasu wspólnie z nami. Koniecznie obserwujcie nasze social media, żeby dowiedzieć się o tym pierwsi!

Relacja z klientem, czyli to co kochamy najbardziej

Żadna z tych rzeczy nie mogłaby się odbyć i działać gdyby nie Wy, nasi klienci! Wasze sugestie i wrażenia odnośnie do naszej marki i produktów pozwalają ciągle iść nam do przodu i zmieniać się na lepsze z każdym miesiącem. Duża część naszych usprawnień pojawia się właśnie dzięki Waszym wiadomościom i opiniom, które nam przesyłacie. Właśnie w ten sposób zwroty i wymiany realizujemy w większości przypadków w 24 godziny, a kolejne zaprojektowane produkty odpowiadają na Wasze potrzeby. 

I choć wiele takich zmian już za nami, to przed nami jest ich jeszcze więcej. Kolejne kategorie ubrań już tej jesieni pojawią się u nas na stronie. W tym momencie prężnie pracujemy nad formularzami zwrotów i wymian online, aby jeszcze bardziej przyśpieszyć ten proces. Pokazujemy nasze produkty na wielu sylwetkach, nawiązując współprace z wieloma różnymi i wspaniałymi kobietami. Szczególnie chcielibyśmy wspomnieć Wam o Bellove, która zorganizowała dla nas przepiękną sesję - to było cudowne spotkanie! Nie moglibyśmy też nie wspomnieć o twórczyniach profili na Instagramie oraz YouTube, które wciąż do nas wracają i polecają nasze produkty. Aleksandra Pakuła, Milena Parafrazy, Martyna i Karolina MarkaYT, Kamila Blichowska - dziękujemy Wam dziewczyny, że w nas wierzycie! 

 

polska marka odzieżowa

 

Te trzy lata odkąd powstało ANSIN minęło nam niesamowicie szybko. Zakładając markę nikt nie spodziewał się, że kiedyś znajdziemy się w takim miejscu. Nie wiedzieliśmy, że przeczytamy tyle wspaniałych opinii (koniecznie poczytajcie, bo jest tam wiele cudownych słów!), że usłyszymy wiele wyznań, i że spotkamy na swojej drodze tylu dobrych ludzi. Czujemy, że jeszcze długa droga przed nami i czasem bardzo chcielibyśmy dowiedzieć się z wyprzedzeniem, gdzie dokładnie nas zaprowadzi i co nas tam czeka. Przyszłość to jednak jedna wielka niespodzianka - a my już wiemy, że na tę niespodziankę warto trochę poczekać. Mocno liczymy, że poczekacie na nią razem z nami :)

Napisz komentarz ✏️ (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium