ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
Blog

Nasz wymarzony prezent z okazji 4. urodzin marki

2
Nasz wymarzony prezent z okazji 4. urodzin marki

Albert Camus, znakomity filozof francuski, kiedyś mówił, że „Życie to suma wszystkich naszych wyborów”. Trudno nie zgodzić się z tą tezą, zwłaszcza patrząc na to, jak ANSIN dorasta i ma już 4 lata. Kiedy Zosia i ja zakładaliśmy tę markę, nie mieliśmy pojęcia, dokąd nas zaprowadzą te drobne, pozornie nieznaczące decyzje. Sądzę, że zgodzisz się ze mną, że te niewielkie wybory mogą dosłownie odwrócić do góry nogami świat, który nas otacza.

Dzisiejszy wpis będzie inny niż zwykle. Zaledwie kilka dni temu świętowaliśmy nasze 4 urodziny, a teraz znów mamy do przekazania Tobie coś niezwykle istotnego - ale wszystko po kolei…

 

Odpowiedzialna marka odzieżowa - nasza wspólna modowa przygoda

Czytając ten tekst, z dużym prawdopodobieństwem jesteś już częścią społeczności ANSIN, dzięki której nasza marka stale się rozwija. To dzięki Tobie tworzymy nowe ubrania basic damskie i męskie, powiększamy zespół o kolejne zdolne osoby oraz nawiązujemy współpracę z nowymi szwalniami i dostawcami. Wreszcie, odczuwamy coraz silniej nasz realny wpływ na polski rynek mody. Serdecznie Ci za to dziękujemy! Liczba gratulacji i wyrazów wsparcia, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Jest to dla nas ogromna satysfakcja, bo czujemy, że to, co robimy, naprawdę ma sens!

ANSIN to dla nas coś więcej niż marka, to filozofia, którą nasz cały zespół w pełni popiera, wkładając w nią całe serce. Rozwijamy ją, dzieląc się z Tobą kulisami pracy, naszymi wartościami i przeżywając razem z Tobą każdy etap tej podróży. Dziś z dumą chcemy Ci ogłosić kolejny etap naszego rozwoju…

 

 

 

Polska marka odzieżowa - bielizna

Od pewnego czasu skrycie pracowaliśmy nad stworzeniem działu bielizny, który okazał się niezwykle wymagający. Chcieliśmy, aby był zgodny z naszymi wartościami, estetyką i jakością, do której Ciebie przyzwyczailiśmy. Na tym polu mamy ambitne plany, które wymagają od nas opracowania wielu nowych rozwiązań i co za tym idzie - czasu. W trakcie tych prac pojawiła się okazja, której nie mogliśmy przegapić. Otrzymaliśmy informację, że marka, którą cenimy i szanujemy, która w swoim DNA nosi te same wartości co ANSIN oraz jest prekursorem odpowiedzialnej produkcji bielizny damskiej w Polsce postanowiła zakończyć swoje działanie. Dominika, założycielka marki, przekazała tę wiadomość do swojej społeczności.

W pierwszym momencie to nas zszokowało. Mimo że nie znaliśmy osobiście Dominiki, zdecydowaliśmy się złożyć jej propozycję. Chcieliśmy kontynuować jej ideę bielizny pod marką ANSIN. Dzięki temu moglibyśmy wprowadzić dla naszej społeczności damską bieliznę na miarę jej oczekiwań o wiele szybciej niż do tej pory zakładaliśmy.

Dziś z dumą chcemy ogłosić, że dział bielizny, który być może kojarzysz z marki You And Your Body, będzie od teraz kontynuowany pod marką ANSIN. 

 

Krok ku nowej kategorii

Wierzymy, że ten krok pozytywnie wpłynie na nasze działania i pozwoli nam jeszcze szybciej rozwinąć skrzydła - tym razem w kierunku jakościowej bielizny damskiej, produkowanej odpowiedzialnie i w duchu slow, czyli tak, jak to robi ANSIN. Patrzymy na tę sytuację z kilku perspektyw i dzięki tej decyzji będziemy mogli:

  1. Szybciej zaproponować Wam zupełnie nową kategorię bielizny damskiej premium, o którą wielokrotnie pytaliście wielokrotnie kontaktując się z nami.
  2. Kontynuować wspaniałą pracę, którą rozpoczęła Dominika. To, co stworzono do tej pory, będzie nowym początkiem dla kolejnych produktów w kategorii bielizny damskiej ANSIN. W ten sposób chcemy pokazać, że branża fashion może się wspierać, a zasada Less Waste, która nam przyświeca od początku naszej marki, może nabrać nowego wymiaru!
  3. Wspierać lokalny biznes. Wszystkie pracownie, dostawcy oraz szwalnie, które do tej pory współpracowały z marką You And Your Body, pozostaną pod naszą opieką - zobowiązaliśmy się do dalszej kontynuacji współpracy z nimi. Mamy nadzieję, że z czasem rozbudujemy dział bielizny o kolejne produkty, które pokochacie! Dzięki temu zleceń w lokalnych firmach produkcyjnych będzie jeszcze więcej. 

 

 

Dlaczego o tym mówimy głośno? Bo umówiliśmy się z Tobą, że będziemy transparentni. Przyznajemy, że jesteśmy podekscytowani tym nowym rozdziałem i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą namacalnymi efektami tej decyzji. Mamy nadzieję, że jej pierwsze owoce zobaczysz już tej jesieni. Czy mogliśmy sobie wymarzyć lepszy prezent na nasze 4 urodziny?

 

 

jak prać lniane ubrania

Jarek | CEO ANSIN

Napisz komentarz ✏️ (2)

31 lipca 2023

Brawo, trzymam za Was kciuki. Bardzo brak na rynku bielizny damskiej z materiałów oddychających i jeszcze Wasza ideą cudownie się w to wpisuje. ❤️❤️❤️

2 sierpnia 2023

Gosiu, bardzo Ci dziękujemy ❤️ Nie możemy doczekać się premiery tych modeli!

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium