ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
O nas
 
Team ANSIN

Marka ANSIN narodziła się w 2019 roku, choć pomysły z nią związane kiełkowały w naszych głowach znacznie wcześniej. Rozpoczęło się od Zosi, znanej jako ZOPHIA STYLISTKA, która podczas pracy ze swoimi klientami dostrzegła na rynku brak cielistych koszulek wysokiej jakości… i tak to wszystko się zaczęło! Od samego początku ANSIN tworzymy z zaangażowaniem, pasją oraz dbając o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Tworząc markę odzieżową, wzięliśmy na siebie także odpowiedzialność tej decyzji, dlatego produkcja, obsługa naszych klientów oraz jakość, naszych produktów, jest dla nas najważniejsza.

Chcemy, by nasza odzież była solidną bazą wielu szaf oraz stała się fundamentem do budowy Twojego indywidualnego stylu. W końcu jesteśmy BASIC. Wierzymy, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie.

Od początku pokazujemy, jak wiele rozwiązań kryje się w wysoko jakościowych, minimalistycznych projektach. Nie tworzymy czasowych kolekcji oraz nie płyniemy z głównym nurtem szybkiej mody, stoimy gdzieś z boku i jest nam z tym dobrze! Projektujemy rzeczy, które nie wychodzą z mody i sprawdzają się w każdej sytuacji. Przekonujemy, że MINIMALIZM nie musi być nudny!

Stawiamy na transparentność naszej produkcji, którą w całości realizujemy w Polsce. Działamy w duchu SLOW FASHION i szyjemy w niewielkich, lokalnych szwalniach, wybierając do tego najwyższej jakości materiały. Dodatkowo lubimy słuchać naszych klientów i tworzyć asortyment z myślą o ich potrzebach. Dlatego jeśli cokolwiek chciałbyś zobaczyć w naszym sklepie, masz do nas pytania lub chciałbyś zwyczajnie podyskutować o modzie - pisz śmiało.

W naszych działaniach kierujemy się ideą LESS WASTE, między innymi pakując zamówienia w stylowe kartonowe opakowania i używając całkowicie biodegradowalnego wypełnienia. Wielką uwagę przywiązujemy także do selekcji materiałów - dzięki temu jesteśmy spokojni o nasz produkt. Ty natomiast możesz być pewien, że ANSIN będzie Ci służyć przez długi czas.

WE ARE BASIC, WE ARE SLOW FASHION!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium