ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
O nas
 

Marka ANSIN narodziła się w 2019 roku, choć pomysły z nią związane kiełkowały w naszych głowach znacznie wcześniej. Rozpoczęło się od Zosi, znanej jako ZOPHIA STYLISTKA, która podczas pracy ze swoimi klientami dostrzegła na rynku brak cielistych koszulek wysokiej jakości… i tak to wszystko się zaczęło! Od samego początku ANSIN tworzymy z zaangażowaniem, pasją oraz misją, by stworzyć jakościowy, basicowy produkt na długi czas. Tworząc markę odzieżową, wzięliśmy na siebie także odpowiedzialność tej decyzji, dlatego produkcja, obsługa naszych klientów oraz jakość, naszych produktów, jest dla nas najważniejsza.

Chcemy, by nasza odzież była solidną bazą wielu szaf oraz stała się fundamentem do budowy Twojego indywidualnego stylu. W końcu jesteśmy PREMIUM BASIC. Wierzymy, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie.

Od początku pokazujemy, jak wiele rozwiązań kryje się w wysoko jakościowych, minimalistycznych projektach. Nie tworzymy czasowych kolekcji oraz nie płyniemy z głównym nurtem szybkiej mody, stoimy gdzieś z boku i jest nam z tym dobrze! Projektujemy rzeczy, które nie wychodzą z mody i sprawdzają się w każdej sytuacji. Przekonujemy, że MINIMALIZM nie musi być nudny!

Stawiamy na transparentność naszej produkcji, którą w całości realizujemy w Polsce. Działamy w duchu SLOW FASHION i szyjemy w niewielkich, lokalnych szwalniach, wybierając do tego najwyższej jakości materiały. Dodatkowo lubimy słuchać naszych klientów i tworzyć asortyment z myślą o ich potrzebach. Dlatego jeśli cokolwiek chciałbyś zobaczyć w naszym sklepie, masz do nas pytania lub chciałbyś zwyczajnie podyskutować o modzie - pisz śmiało.

W naszych działaniach kierujemy się ideą LESS WASTE, między innymi pakując zamówienia w stylowe kartonowe opakowania i używając całkowicie biodegradowalnego wypełnienia. Nie wyrzucamy nieudanych lub wadliwych produktów które stworzymy, tylko dajemy im drugie życie - w naszym outlecie lub po prostu je naprawiamy. Oczywiście również i my mamy negatywny wpływ na środowisko, choć chcemy to niwelować na miarę naszych możliwości i nie jest nam to obojętne. Aby choć trochę naprawić to co zabieramy naturze od marca 2020 roku wspólpracujemy z fundacją LAS NA ZAWSZE, której co miesiąc przekazujemy ½% naszych przychodów brutto. Dzięki tym działaniom co miesiąc dokładamy kolejną cegiełkę do kolejnego lasu w Polsce. Dużą uwagę przywiązujemy także do selekcji materiałów - dzięki temu jesteśmy spokojni o nasz produkt. Ty natomiast możesz być pewien, że ANSIN będzie Ci służyć przez długi czas.

WE ARE PREMIUM BASIC.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium