ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
Outlet ANSIN

 

Lubisz dawać drugie życie ubraniom? My też! Stąd właśnie narodził się pomysł na akcję OUTLET ANSIN, podczas której szukamy właścicieli dla naszych produktów z sesji zdjęciowych lub tych, które noszą minimalne wady (niewpływające na użytkowanie ubrania). Pomyśleliśmy, że warto je podać dalej do Was po odpowiednio niższej cenie właśnie w ramach akcji OUTLET.

Pierwsza edycja była strzałem w dziesiątkę - nasze produkty wyprzedały się już po około 3 minutach! Dlatego, po kilku miesiącach, czas na kolejną edycję. Poniżej znajdziecie kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą w ramach tej akcji.

ZASADY OGÓLNE

👉 Sprzedaż produktów w ramach outletu odbywa się na Instagramie ANSIN oraz stronie sklepu w zakładce OUTLET w dniach: 20, 22 i 24 czerwca 2022 r.

👉 Wystawione do sprzedaży na Instagramie produkty będą przedstawiane odbiorcom w ramach relacji - stories. Każdy z nich będzie miał miał swój indywidualny numer - prosimy, podaj go w wiadomości na instagramie podczas składania zamówienia. Najlepiej w odpowiedzi na konkretne stories z produktem, który Cię interesuje - to ułatwi nam organizację sprzedaży.

👉 Produkty wystawione do sprzedaży na stronie sklepu można zakupić składając klasyczne zamówienie na witrynie www.ansin.pl 

👉 Wystawione produkty mogą posiadać wadę lub inne ślady użytkowania. Wszelkie mankamenty będą przedstawione na zdjęciu produktu i odpowiednio opisane.

👉 W ramach zakupów produktów z outletu na Instagramie otrzymujesz darmową dostawę na terenie całej Polski. Produkty zakupione poprzez stronę nie są objęte darmową wysyłką.

👉 Ceny produktów w relacjach na Instagramie są cenami brutto. 

👉 Wszystkie wysyłki produktów sprzedanych poprzez Instagram realizowane będą za pomocą Paczkomatu inPost.

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA INSTAGRAMIE?

👉 Aby złożyć zamówienie w ramach outletu wystarczy wysłać wiadomość prywatną na konto ANSIN na Instagramie z informacją na temat chęci zakupu konkretnego produktu (najlepiej w odpowiedzi na konkretne stories). Koniecznie podaj numeru produktu, którym jesteś zainteresowana/zainteresowany. Indywidualny kod będzie widoczny w relacji, podczas prezentowania produktu wystawionego do sprzedaży.

👉 O możliwości zakupu danego produktu decyduje kolejność zgłoszeń wiadomości.

👉 W odpowiedzi na Twoje zamówienie otrzymasz od nas wiadomość ze szczegółami dotyczącymi dalszych kroków realizacji zamówienia. Gwarancję rezerwacji zapewnia wysłanie potwierdzenia przelewu.

👉 Wysyłki w ramach outletu są realizowane indywidualnie w dniach 27.06.2022-30.06.2022 i po uprzednim kontakcie mailowym istnieje możliwość by połączyć je z regularnymi zamówieniami złożonymi przez sklep internetowy https://ansin.pl/ 

👉 W ramach zakupów produktów z outletu otrzymujesz darmową dostawę na terenie całej Polski. Jeżeli zamawiasz T-shirt z wysyłką za granicę, poprosimy Cię o dopłatę za koszty wysyłki - zgodnie z cennikiem wysyłek zagranicznych widocznych na stronie naszego sklepu:

Austria - 60 zł
Czechy - 35 zł
Dania - 60 zł
Francja - 50 zł
Hiszpania - 110 zł
Holandia - 75 zł
Irlandia - 110 zł
Niemcy - 40 zł
Norwegia - 110 zł
Słowacja - 40 zł
Szwajcaria - 180 zł
Szwecja - 90 zł
Węgry - 40 zł

 

ZASADY ZWROTÓW, WYMIAN, REKLAMACJI

👉 W ramach zakupów w OUTLECIE ANSIN otrzymujesz 14 dni na zwrot produktu. W takiej sytuacji prosimy o odesłanie produktu do nas na adres:

IMKER Logistyka
Szczebrzeska 55a
22-400 Zamość
+48 882 701 229


👉 Mamy ograniczoną ilość produktów, która pojawiła się w ramach outletu. Produkty zakupione w ramach outletu są wyłączone z możliwości wymiany na inny produkt lub inny rozmiar. 

👉 Otrzymujesz możliwość  złożenia reklamacji przez 1 rok od momentu otrzymania produktu. Reklamacji nie podlegają mankamenty wskazane już na początku sprzedaży produktu w outlecie.  

  

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.
Napisz do nas:

sklep@ansin.pl

Udanych zakupów!
Team ANSIN 💛do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium