ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
Regulamin Black Week

Dzień dobry,

cieszymy się, że znalazłeś się w sekcji dokumentów prawnych naszego Sklepu. Oznacza to, że jesteś świadomym Klientem, który dba o swoje prawa konsumenckie i dokonuje świadomych zakupów. 

Mamy w związku z tym dobrą wiadomość: w naszym Sklepie dbamy nie tylko o jakość produktów i przyjazną obsługę, ale również o Twoje prawa podczas zakupów on-line. Nasze dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami, w szczególności z najnowszą wersją ustawy o prawach konsumenta.

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszymi zasadami lub produktami oferowanymi w naszym sklepie internetowym, możesz się z nami skontaktować. Żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi.

 

+48 577 907 444

[email protected]

[email protected]

YZEE Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 28/6

31-111 Kraków

 

Regulamin Black Week w wersji 1.0 wchodzi w życie z dniem 22.11.2023 r.

 

1.  ORGANIZATOR PROMOCJI


Organizatorem promocji jest sklep internetowy ANSIN, prowadzony przez YZEE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Piłsudskiego 28/6, 31-111 Kraków, KRS: 0000806297, NIP: 6762571856, REGON: 38448280800000, dostępny pod adresem ansin.pl

 

2. CZAS TRWANIA PROMOCJI

 

Promocja obowiązuje od dnia 22 listopada do 27 listopada włącznie lub do wyczerpania zapasów.

 

3. ZASADY PROMOCJI

 

3.1. W ramach promocji, klienci otrzymują 20% zniżki na wybrane produkty dostępne w sklepie internetowym ANSIN.

3.2.Aby skorzystać ze zniżki, należy wpisać kod promocyjny BLACKFRIDAY w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia.

 

4. WYŁĄCZENIA

 

4.1.Kod rabatowy BLACKFRIDAY nie łączy się z innymi promocjami, rabatami czy ofertami specjalnymi dostępnymi w sklepie ANSIN.

4.2. Zniżka nie obejmuje produktów już przecenionych, zestawów promocyjnych oraz bonów podarunkowych.

  

5. ZWROTY I WYMIANY

 

5.1. Produkty zakupione w czasie promocji można zwrócić w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia.

5.2. Wymiana produktów jest możliwa w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia na taki sam model produktu w innym rozmiarze lub kolorze, pod warunkiem dostępności. 

5.3. Jeśli wymagany produkt na wymianę nie będzie dostępny w sklepie, dział obsługi klienta skontaktuje się z klientem, aby omówić dalsze kroki lub wprowadzi zwrot środków za produkt.

 

6. DODATKOWE POSTANOWIENIA

  

6.1.Regulamin promocji Black Week działa równolegle z ogólnym regulaminem sklepu internetowego ANSIN, który jest dostępny do wglądu na stronie ansin.pl/regulamin. Udział w promocji oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu sklepu. 

6.2. Regulamin Black Week w wersji 1.0. wchodzi w życie z dniem 22.11.2023 r.

6.3. Treść niniejszego Regulaminu Black Week może ulec zmianie. O wszelkich zmianach Właściciel będzie informować poprzez zamieszczenie informacji na stronie Sklep Internetowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium