ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie

Co może wydarzyć się przez 12 miesięcy w marce odzieżowej?

0
Co może wydarzyć się przez 12 miesięcy w marce odzieżowej?

Mamy wrażenie, że dopiero pisaliśmy dla Was podsumowanie 2020 roku… Czy Wam też tak szybko zleciało ostatnie 12 miesięcy? Nic dziwnego - w tym czasie nasza marka odzieżowa w wielu aspektach niesamowicie się rozwinęła, dlatego był to dla nas bardzo intensywny, ale też satysfakcjonujący czas. Cofnijmy się nieco w czasie i powspominajmy razem 2021!

Zespół ANSIN

Nasz zespół w 2021 roku powiększył się o 2 świetne osoby: Monikę i Klaudię. Monika dba od kilku miesięcy za obsługę klienta i robi to doskonale. Bardzo często otrzymujemy od Was wiadomości zachwalające kontakt z klientem i jesteśmy z tego szalenie dumni. Wiemy, że kiedy na straży telefonów i wiadomości jest Monika każdy nasz klient otrzyma wsparcie na najwyższym poziomie. W 2021 dołączyła do nas jeszcze Klaudia, która dba o estetykę zdjęć i feed naszego Instagrama. Jeśli jeszcze nie zaobserwowaliście naszego profilu, to koniecznie zróbcie to teraz, by zobaczyć metamorfozę, której dokonała. Jest na co popatrzeć!

Produkty Premium Basic

Doskonale pamiętamy nasze początki, kiedy w naszym sklepie było zaledwie 5-6 produktów. W tamtym momencie ciężko było nam nawiązywać nowe kontakty, bo jak się pewnie domyślacie, nikt nie brał nas na poważnie. My jednak nie traciliśmy zapału i tworzyliśmy cały czas nowości i wiecie co? Pod koniec 2021 roku stuknęła nam okrągła 100 produktów w sklepie! Pod tą liczbą kryje się kawał dobrej roboty, szereg testów materiałów i krojów, kilka odrzuconych projektów i dużo niespodziewanych zwrotów akcji. Opłacało - daliśmy radę. A przede wszystkim w tej podróży do setki wciąż najważniejsza pozostaje dla nas jakość i wiemy, że to się nie zmieni. W końcu jesteśmy PREMIUM BASIC. 

Co nowego w naszym asortymencie? Spójrz poniżej!

[product id="154, 155, 160, 162, 62, 115, 119, 125, 128" slider="true"]

Las Na Zawsze X ANSIN

Musimy Wam przyznać, że od dłuższego czasu w ANSIN zastanawialiśmy się nad tym, co możemy zrobić, żeby wraz z rozwojem naszej marki przyczyniać się do zmiany na lepsze i w namacalny sposób zrównoważyć bilans zysków i strat naszych działań. I wtedy doszły nas słuchy o fundacji Las Na Zawsze. Sprawy nabrały tempa i tym sposobem 1% przychodu brutto w ANSIN oddajemy fundacji, by sadzić Ansinowe Lasy. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku spotkamy się wspólnie na sadzeniu! Na ten moment mamy zebrane środki na blisko 2650 m2 lasu, nasz cel to 5000 m2. Więcej o akcji przeczytacie tutaj: https://ansin.pl/las-na-zawsze-ansin.

Biodegradowalne opakowania i drugi obieg

Na pewno doskonale znacie nasze minimalistyczne, kartonowe opakowania, w których od samego początku wysyłamy zamówienia. Wraz z premierą naszych wymarzonych dresów nasz system pakowania nieco się powiększył - nowe foliopaki są stworzone z przetwarzalnej skrobi, dlatego są w pełni biodegradowalne. Bardzo nam na tym zależało! Macie jakieś pomysły dotyczące rozszerzenia idei #lesswaste w naszej marce? Piszcie!

Oprócz tego przeprowadziliśmy także akcję OUTLET, w której wprowadziliśmy do drugiego obiegu nasze produkty z sesji zdjęciowych. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w 2022 na pewno powrócimy do Was z kolejnymi edycjami wyprzedaży. 

Psssttt.. pamiętacie, że w przypadku zwrotów możecie do nas wysyłać produkty w kartonach, w których otrzymaliście zamówienie? Wykorzystamy je ponownie!

podsumowanie 2021 roku

Ciekawe rozmowy i kontakty

2021 to także szereg ciekawych spotkań i świetnych współprac. Na Instagramie możecie zobaczyć kilka tematycznych LIVE-ów, które przeprowadziliśmy w ostatnim roku. Cieszymy się, że tak podoba Wam się ta forma wywiadów i prezentacji naszych ubrań! W ostatnim roku nawiązaliśmy także kolejne kontakty z ciekawymi osobami ze świata Instagrama. Cieszymy się, że tak wiele osób z radością poleca nasze produkty. 

Blogowa przygoda

Na sam koniec trochę o blogu, bo to też bardzo istotna część naszych działań, głównie edukacyjnych. W 2021 staraliśmy się regularnie, tj. raz w tygodniu, zamieszczać tutaj nowe wpisy i musimy przyznać, że zaliczyliśmy to zadanie na piątkę z plusem. Wśród tekstów pojawiły się te dotyczące sylwetek, ale także materiałów czy pielęgnacji ubrań. Dziękujemy, że regularnie czytacie nasze treści!

polska marka odzieżowa

Przy okazji zapytamy - macie już wybrane one little word na 2022 rok? Chodzi o słowo, które będzie miało jakieś szczególne znaczenie i które będzie przewodnikiem Waszej codzienności. Dodatkowo może podpierać wszystkie plany i cele, które sobie wyznaczycie (u nas to się sprawdza doskonale). Tylko od Was zależy jakie słowo najbardziej będzie pasowało do tego, jak chcecie przeżyć najbliższy rok.

Dla nas one little word na 2022 to ROZWÓJ. Chcemy pracować konsekwentnie nad kolejnymi wyzwaniami prowadzenia marki odzieżowej, realizować nowe produktowe marzenia, a przede wszystkim robić to na własnych zasadach. Trzymajcie za nas kciuki! Już nie możemy się doczekać tego, co przyniesie nowy rok.

polska marka modowa
Patrycja z ANSIN

Napisz komentarz ✏️ (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium