ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
RAZEM SILNIEJSZE
Szafa kapsułowa - ebook 2021

 

W ANSIN chcemy wyróżniać nie tylko siłę i niezależność kobiet, ale przede wszystkim podkreślić wagę wsparcia, jakie możemy sobie nawzajem oferować. W zorganizowanej przez nas akcji z okazji Dnia Kobiet, o sile, która tkwi w przypadkowych spotkaniach, o uważności, otwartości, zrozumieniu oraz celebracji życia opowiadają wyjątkowe kobiety: Zosia, Maryla, Zuza, Kaja oraz Kalina. Poznaj niezwykłe historie o wpływie innych kobiet na ich życie. To opowieść o tym, jak przypadkowe spotkania, głębokie rozmowy, gesty i odwaga innych kobiet mają moc zmieniania naszego życia, bo RAZEM jesteśmy silniejsze.

 

ZOSIA
ogromna moc słów

Historia Zosi to dowód na to, że kilka słów od zupełnie obcej nam kobiety ma ogromne znaczenie i może pomóc nam w trudnych chwilach naszego życia. Opowiedziała nam o krótkiej rozmowie z panią doktor, którą spotkała, kiedy jej córeczka trafiła do szpitala.

„Pani musi też zadbać o siebie, dlatego nich Pani sobie to odpuści (…) to spowodowało, że zeszła ze mnie cała presja”

 

MARYLA
wyjątkowa przyjaźń

Internetowa znajomość, która przerodziła się w przyjaźń na całe życie oraz nauczyła ją pokory i dostrzegania piękna życia codziennego. Maryla opowiedziała o swojej przyjaciółce Beacie, która pomimo ciężkiej choroby, nie zamknęła się na świat!

„Wyznaczała sobie przeróżne cele. Ona 20 lat temu samodzielnie nauczyła się obsługiwać programy graficzne oraz tworzyć strony internetowe.”

 

KAJA
siła słuchania i rozumienia

Wiele wspaniałych kobiet pojawia się na naszej drodze, ale bardzo trudno jest nie przegapić ich w naszym życiu. O swoich przyjaciółkach, które wykazały się uważnością i otwartością, kiedy tego najbardziej potrzebowała, wspomniała Kaja.

„Wcale nie jest łatwo nawet w dzisiejszych czasach mówić o problemach natury np. psychicznej, a ona zidentyfikowała się ze mną”

 

KALINA
odwaga do zmian

Kalina podzieliła się historią swojej mamy, która swoją postawą i odwagą nauczyła ją, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

„W każdym momencie mogę stwierdzić, że może chciałabym pójść w inną stronę i spełniać się w czymś, co nie jest takie oczywiste dla mojej ścieżki”

 

ZUZA
inspiracja do odkrycia siebie

Kobieca przyjaźń, która pomaga uwierzyć we własne możliwości. Zuza przybliżyła nam historię, w której druga kobieta pomogła jej odnaleźć siebie i napisać pierwszy tekst jej piosenki.

"Pokazała mi takie drzwi, przez które mogłam przejść i odnaleźć siebie już w takiej wersji silnej, pełnej, zbudowanej, w której czuje się po prostu sobą."

 

RAZEM SILNIEJSZE

Każda z dziewczyn, dzieląc się swoją osobistą historią, przypomina o sile, odwadze i wsparciu, które kobiety mogą sobie oferować nawzajem każdego dnia. Od przekraczania własnych ograniczeń po rozpoznawanie i docenianie niewidzialnego wsparcia, które oferujemy sobie wzajemnie w codziennym życiu. To przesłanie o sile kobiecej solidarności, odkrywaniu własnych możliwości i ciągłym inspiracji do bycia silnymi, pełnymi i zbudowanymi wersjami siebie. Razem możemy więcej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium