ANSIN •  odzież BASIC • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie

Sukcesy ANSIN w 2020 roku!

0
Sukcesy ANSIN w 2020 roku!

2020 dla wielu z nas był naprawdę trudnym i zaskakującym czasem. Zanim jednak wymienimy stare kalendarze na nowe i zaczniemy kolejny rok, chcielibyśmy podsumować to, co wydarzyło się podczas ostatnich miesięcy w ANSIN. Było tego naprawdę wiele i musimy przyznać, że był to dla nas naprawdę intensywny i różnorodny czas. Ostatecznie zamykamy ten rok z szerokim uśmiechem, szeregiem ambitnych planów, ale teraz… zapraszamy do wspólnego wspominania!

Nowe produkty w ANSIN

Nie możemy zacząć od rozwoju naszej produkcji, ponieważ jest to dla nas ogromny sukces 2020 roku. We współpracy z zaprzyjaźnioną drukarnią i szwalnią stworzyliśmy przez ostatnie 12 miesięcy 28 nowych produktów w 8 nowych modelach. Wśród nowości pojawiło się nasze wymarzone body MISS SHAPE, które testowaliśmy kilka miesięcy , by uzyskać idealną formę kroju. Nie zapomnieliśmy także o produktach męskich – w tym przypadku powstały minimalistyczne koszulki MR BASIC, które cieszą się dużą popularnością od samego momentu premiery. Kilka miesięcy temu w naszym internetowym sklepie pojawiły się także na Wasze prośby bony prezentowe, które przesyłamy do Was także w wersji elektronicznej, oczywiście w duchu filozofii LESS WASTE. Mimo kilku momentów, kiedy ciężko było szyć dla Was produkty i realizować nowe dostawy magazynowe, daliśmy sobie radę na piątkę z plusem. To dzięki Waszemu wsparciu i motywacji, którą dostarczaliście nam w każdej opinii!

[product id="54, 55, 56, 45, 48" slider="true"]

Zespół, który jest zmianą

Sukces marki nie byłby możliwy, gdyby nie ludzie stojący za nią – w tym przypadku nasz zgrany, kilkuosobowy zespół. W roku 2020 dołączyły na nasz pokład aż 4 nowe osoby: Ania, Marta, Patrycja oraz jeszcze jedna Ania. Dziewczyny dbają o kontakt z klientem, marketing, sesje zdjęciowe, nowe teksty na blogu, nasze social media i czuwają na bieżąco nad rozwojem marki. Dzięki powiększeniu zespołu, mieliśmy możliwość, by skupić się mocno na budowaniu naszego wizerunku a także wielu zmianach na naszej stronie internetowej, by była jeszcze bardziej przyjazna Waszym zakupom. Do tego wprowadziliśmy wysyłki zagraniczne, które docierają do Was do wielu krajów Europy.

Poszukiwania materiałów

Od początku działalności ANSIN stawiamy na wysoką jakość i maksymalnie dopracowane wykonanie produktów. Chcemy, by nasze rzeczy gwarantowały komfort i były przyjazne skóry każdego z nas. W miarę rozwoju naszej marki, chcemy też wprowadzać do naszego asortymentu rzeczy z innowacyjnych materiałów. W tym roku udało nam się uszyć dla Was rzeczy z certyfikowanej bawełny SUPIMA oraz austriackiego tencelu o świetnych właściwościach. Oba materiały są bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu, do tego charakteryzuje je szereg świetnych właściwości jak wysoka wytrzymałość czy pochłanianie wilgoci. W 2021 nie zamierzamy zwalniać tempa i na pewno będziemy kontynuować dla Was poszukiwania świetnych materiałów.

 

 

Sprzedaż miarą sukcesu

Wiecie, że w 2020 zaufaliście nam aż 3125 razy, dokonując zamówień w ANSIN? Wiele klientów wraca do nas po raz kolejny i to jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Cieszymy się, że coraz więcej konsumentów kupuje świadomie i stawia na jakość ubrań, wybierając ANSIN. Ciekawostką jest fakt, że przez cały 2019 rok zrealizowaliśmy mniej zamówień niż przez ten miesiąc, czyli grudzień 2020 roku. Liczymy, że to dobra prognoza na przyszłość!

Stały kontakt z Wami

W sferze mediów społecznościowych postawiliśmy na stały kontakt z Wami i przyznamy szczerze, że od początku chcemy, by te nasze miejsca w sieci były miejscem dla dyskusji i wartościowych rozmów. W tym momencie możecie znaleźć nad już nie tylko na Facebooku, ale także na Instagramie, gdzie na dzień dzisiejszy mamy już blisko 2500 obserwujących. Dodatkowo ostatnio pojawiliśmy się także na TikToku! To kolejne ciekawe wyzwanie dla nas. Obserwujcie nasze profile, by być na bieżąco – tam właśnie publikujemy efekty wszystkich naszych sesji zdjęciowych (w 2020 było ich ponad 20!) oraz nasze kulisy codziennej pracy.  

Ekscytujące znajomości

Rozwój ANSIN to także nowe znajomości, współprace i publikacje. W 2020 mieliśmy okazję współpracować z naprawdę świetnymi osobami, które podzielają podobne wartości do nas. Szczególnie miło zapamiętaliśmy współpracę z Domi oraz Mileną z bloga Parafrazy, z którymi przeprowadziliśmy także inspirujące wywiady w temacie szafy kapsułowej. Te kobiety to niezwykle inspiracje dla wielu z nas! Oprócz ciekawych współprac, na koncie 2020 roku, mamy także cenną publikację w grudniowym numerze magazynu Zwykłe Życie. Dziękujemy za wyróżnienie w świątecznym prezentowniku przez redakcję!

 

 

Przygoda z blogiem

No a na sam koniec zostawiliśmy sobie punkt, do którego zalicza się nawet ta publikacja. Wiecie, że w 2020 roku na naszym blogu pojawiły się aż 33 wpisy? Od lipca wprowadziliśmy regularne publikacje i staramy się przygotowywać dla Was interesujące artykuły przynajmniej raz w tygodniu. Na naszym blogu znajdziecie wiele treści poświęconym odpowiedzialnej modzie, materiałom, ale też wiele konkretnych wskazówek w temacie stylizacji i budowania wizerunku. Przygotowywanie nowych publikacji daje nam ogrom satysfakcji a jeszcze więcej radości sprawia nam fakt, że chętnie je czytacie. Dziękujemy!

Sobie i Wam życzymy wielu pozytywnych wyzwań na 2021 i sukcesów. Gdyby nie Wy, nasi klienci, nie byłoby ANSIN. Wszystkiego dobrego na kolejny wspólny rok!Patrycja z ANSIN

Napisz komentarz ✏️ (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium