ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie

Drugie urodziny ANSIN - co działo się przez ten czas?

0
Drugie urodziny ANSIN - co działo się przez ten czas?

Dwa lata na rynku mody. Uwierzcie nam - sami nie dowierzamy jak piszemy to zdanie. Od momentu założenia marki ANSIN wydarzyło się tak wiele, że ciężko określić czy dla nas to tylko dwa lata czy może aż dwa lata. W każdym razie postanowiliśmy dziś zdobyć się na sentymenty i przy okazji zrealizować krótkie podsumowanie tej intensywnej przygody związanej z modą. Dziś zapraszamy Was na urodzinowy wpis pełen zwrotów akcji i wzruszających dla nas momentów!

Siła społeczności ANSIN

Nie mogliśmy zacząć inaczej - to Wy, nasi klienci, jesteście motorem naszych działań i naszym największym wsparciem. Cieszymy się, że nasz codzienny kontakt z Wami jest niesamowicie bezpośredni i zgodnie stwierdzamy, że lepszych klientów mieć nie mogliśmy. Kiedy coś niekoniecznie idzie po naszej myśli to zawsze najlepszym sposobem na poprawę humoru i dodanie sobie energii jest czytanie Waszych komentarzy i opinii po zakupie. Wasze zadowolenie jest powodem, dla którego wciąż idziemy do przodu i w zasadzie można powiedzieć - rozpędzamy się! Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie. Jeśli chcielibyście poczytać opinie na temat marki ANSIN lub dodać tam swój komentarz to można to zrobić TUTAJ.

marka odzieżowa

Zespół ANSIN

Siłą naszej marki niewątpliwie jest zespół, który na co dzień stoi za wszystkimi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem marki odzieżowej. Uwierzcie, że jest ich sporo i tak naprawdę większość z nich dzieje się "za kulisami". Realizacja nowych zamówień w szwalni, testowanie pierwszych odszyć czy też znienawidzona przez niektórych (my mamy do tego Anię, która to uwielbia!) część papierkowa prowadzenia biznesu - tego raczej nie zobaczycie na naszej stronie czy Instagramie, ale to potężna część naszej pracy. Do tego wszystkiego potrzeba ekipy, która nie tylko podoła z wykonaniem obowiązków, ale przede wszystkim będzie nadawała na podobnych falach i kierowała się tymi samymi wartościami. Z dumą możemy powiedzieć, że w naszym przypadku tak właśnie jest i w ANSIN stworzyliśmy naprawdę zgraną drużynę, która wzajemnie dodaje sobie skrzydeł. Co więcej - jako marka nieustannie rośniemy - dlatego potrzebujemy nowych rąk do pracy. Chcesz dołączyć do naszej zgranej ekipy? Aplikuj na stanowisko CZARODZIEJKI/CZARODZIEJA Obsługi Klienta. TUTAJ znajdziesz szczegóły. 

Nowe produkty i... wyzwania

Przez te dwa lata intensywnej pracy nad produktami basic nauczyliśmy się przede wszystkim pokory i cierpliwości. Praca nad każdym modelem wymaga bowiem wielu odszyć i poprawek. Wręcz niemożliwe jest, by za pierwszym razem wyszło wszystko tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Zaliczyliśmy już zbyt głębokie dekolty w samplach produktowych czy też sytuację kiedy dany produkt nie miał szans na to, by powstać ze względu na ograniczoną technologię w szwalni. Za każdym razem jednak szukamy rozwiązań, które pomogą nam w stworzeniu wymarzonego produktu i dodatkowo spełnią nasze wymagania dotyczące jakości i funkcjonalności. Czasami jest to długa droga, ale wiemy, że warto! Dzięki naszej ciężkiej pracy na ten moment w sklepie mamy już blisko 60 produktów. To chyba dobry wynik, prawda? :)

Nasz własny E-BOOK

Przez te dwa lata udało nam się spełnić także marzenie związane z edukowaniem w temacie mody - wydaliśmy swój pierwszy e-book SZAFA KAPSUŁOWA, który wciąż jest dostępny do pobrania za darmo TUTAJ. W publikacji dzielimy się naszym doświadczeniem w temacie tworzenia uniwersalnej i ponadczasowej garderoby. Zamieściliśmy tam też nasze porady stylizacyjne i wywiad z Zosią. Od początku staramy się w naszej marce stawiać na edukację modową i uświadamianie w temacie konsumpcjonizmu. Cieszymy się, że tak wiele z Was interesuje ten temat, bo zapewne na jednej publikacji się nie skończy. 

odpowiedzialna marka

Odpowiedzialna strona ANSIN

W tym roku wykonaliśmy też duży krok w kierunku odpowiedzialnej mody. Postanowiliśmy, że 1% z naszego przychodu będziemy co miesiąc przekazywać fundacji, które oczarowała nas swoją misją i podejściem do świata. Mowa tutaj oczywiście o akcji sadzenia Ansinowego Lasu z Fundacją Las Na Zawsze. Dzięki temu projektowi społecznemu wierzymy, że będzie to nasz kolejny milowy krok, by być bliżej naszej wizji świadomego i odpowiedzialnego brandu. Jesteśmy na dobrej drodze, bo zasadziliśmy już wspólnie prawie 1000 metrów kwadratowych lasu. Co najważniejsze - każdy z Was ma w tym swój udział. Więcej o projekcie napisaliśmy TUTAJ

To chyba wszystkie najważniejsze punkty, które chcielibyśmy ująć w naszym dwuletnim podsumowaniu. Dziękujemy, że dajcie nam tak ogromne wsparcie w tej drodze! Przypominamy, że z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was dużo niespodzianek - koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe w tym tygodniu, bo będzie się dużo działo. 

No i oczywiście, jeśli macie ochotę złożyć nam urodzinowe życzenia, to będzie nam miło jeśli zostawicie je w komentarzu pod tym wpisem. 

 

Napisz komentarz ✏️ (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium