Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown

Spodnie Mr Marco Brown

Cena regularna €123,95
Model ma 96 cm w klatce, 73 cm w talii, 92 cm w biodrach oraz ma 186 cm wzrotu i nosi rozmiar L.

Produkt ma krój:

Slim fit Regular fit Oversize
Rozmiar S

Tabela rozmiarów

RozmiarSMLXLXXL
A: Obwód pasa 82869094100
B: Obwód bioder 9498102106112
C: Długość nogawki bokiem 101101102102102
D: Długość nogawki wewnętrznej 7474737373
E: Obwód nogawki w udzie 5658606266
F: Obwód nogawki dołem 3840404244

Produkt ma krój:

Slim fit Regular fit Oversize

Sprawdź jak dobrać odpowiedni rozmiar

Granica tolerancji to +/- 2cm.

Spodnie Mr Marco Brown
Złóż zamówienie w ciągu , a wyślemy je jeszcze dzisiaj!
 
Logo PayPo Logo Klarna
Model projektowany i szyty w Polsce
Wyselekcjonowane i certyfikowane materiały
Wysyłka 24h | Wygodne zwroty
Opis produktu

Spodnie Mr Marco Brown to męskie spodnie materiałowe w ciepłym, brązowym tonie, który ociepla zarówno formalne, jak i codzienne zestawy. Brąz dobrze współgra z kremem, bielą, błękitem, oliwką i granatem.

Spodnie mają regularny krój i prostą nogawkę z kantem, która nadaje całości klasy. Zakładka na przodzie podkreśla konstrukcję i daje więcej swobody przy siadaniu. Klasyczny stan pozwala spodniom naturalnie się układać. Znajdziesz w nich boczne kieszenie i szlufki do paska.

Jeśli potrzebujesz eleganckiego zestawu, połącz je z błękitną koszulą i marynarką. Na co dzień sprawdzą się z kremową dzianiną lub lekką kurtką.

Bawełniana tkanina z domieszką spandexu jest miękka i lekko sprężysta, dlatego spodnie są wygodne przez cały dzień, zarówno za biurkiem, jak i w ruchu.

Regularny krój z prostą nogawką
Kant na nogawkach
Zakładka z przodu
Szlufki do paska
Bawełna ze spandexem

Skład: 98% bawełna, 2% spandex

Gramatura: 250g

Pielęgnacja: prać w pralce w 30°C, suszyć w pozycji rozłożonej, unikać wykręcania

Model ma na sobie rozmiar L.

Materiał i wskazówki pielęgnacyjne

98% bawełna, 2% spandex
Gramatura 250g

  • Prać w pralce w 30°C
  • Suszyć w pozycji rozłożonej
  • Unikać wykręcania

Informacje GPSR

YZEE Sp. z o.o. ul. Józefa Piłsudskiego 28/6, 31-111 Kraków sklep@ansin.pl

Stylizacje na okazję

SPRAWDŻ

Cozy moments // fall 2026

odkryj

We are pragmatic.
We are creative.