ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
Las Ansin

przekazaliśmy środki na:

6517 ㎡

lasu na zawsze

posadzimy co najmniej:

9000 ㎡

w ciągu 24 miesięcy

posadź z nami las

Po co to wszystko?

Od dłuższego czasu w ANSIN zastanawialiśmy się nad tym , co możemy zrobić, żeby wraz z rozwojem naszej marki przyczyniać się do zmiany na lepsze i w namacalny sposób zrównoważyć bilans zysków i strat naszych działań. Niestety biznes modowy ma niezwykle negatywny wpływ na degradację środowiska w którym żyjemy, a my jesteśmy jego częścią. Naszym marzeniem jest, aby razem z Tobą posadzić Ansinowy Las Na Zawsze, a docelowo wierzymy, że takich lasów powstanie jeszcze więcej. W naszej wizji ANSIN od początku chcemy tworzyć zrównoważony brand, choć zdajemy sobie sprawę jakie jest to trudne i długofalowe wyzwanie. Dzięki fundacji Las Na Zawsze wierzymy, że będzie to nasz kolejny milowy krok by być bliżej naszej wizji świadomego i odpowiedzialnego brandu.

100 zł

wydając w ansin
dajemy 1zł na las

1%

przychodu brutto
z całej sprzedaży

4 zł = 1㎡

koszt lasu +
koszty fundacji

0,5 ha

nasz cel
w ciągu 12 miesięcy

Jak to działa?

Fundacja sadzi lasy, które mają rosnąć zawsze. Lasy Na Zawsze są bioróżnorodne i zarządzane przez naturę. Nie można ich wyciąć i znajdują się na ziemi, która na zawsze ma być obszarem leśnym. Bo mają rosnąć zawsze. Dla nas. Dla przyszłych pokoleń. Dla Ziemi. Od teraz 1% przychodu brutto w ANSIN będziemy oddawać fundacji, by sadzić Ansinowe lasy.

Kupuj odpowiedzialnie

Na naszym blogu bardzo często gości temat odpowiedzialnej konsumpcji – opowiadamy o tym, czym jest moda zrównoważona i jak przemysł modowy wpływa na nasze środowisko w którym żyjemy. Nowe trendy, wciąż rosnący konsumpcjonizm, zakupoholizm to tylko niektóre z wyzwań przed którymi stoimy. Czy jest na to odpowiedź i czy można inaczej?

Wybierz ANSIN
i wspieraj modę odpowiedzialną

[product id="242, 70, 154, 229, 244, 218, 87, 67, 246"]
Opinie

💛 zobacz opinie o ANSIN w niezależnym narzędziu TRUST MATE

Niewidoczna podkoszulka ANSIN to doskonały prezent dla mężczyzny, komfortowy i świetnie wykonany. Dodatkowo koszulka wykonana w Polsce, a cena to wielki plus. To jedne z najlepiej wydanych pieniędzy na odzież. Koszulka ma świetny kolor i krój. ANSIN jestem z Was bardzo dumna!

Ewa

Moje pierwsze wrażenia z zakupu niewidocznej podkoszulki ANSIN to dodatkowe punkty dla Was za opakowanie - eko i kompaktowe. Bardzo przylega i jest miła w dotyku. Nie czuć, że ma się ją na sobie i można o niej zapomnieć, jest niewidoczna pod koszulą i spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Podsumowując to świetny produkt i widać w nim Wasze doświadczenie modowe.

Krzysztof

Jestem pod ogromnym wrażeniem, niewidoczna podkoszulka męska przyszła w papierowym minimalistycznym pudełeczku. Jakość koszulki jest zniewalająca - jest miękka, elastyczna, świetnie wykonana. Normalnie cudo!

Aleksandra

Ja swoją tank top damski ANSIN noszę pod koronkowymi, transparentnymi i prześwitującymi rzeczami. Nic nie widać, koszulka jest bardzo komfortowa, niewyczuwalna i idealnie się dostosowuje. Mój mąż też ma męską wersję i jest zachwycony. Mógłby w niej chodzić jak w normalnej koszulce męskiej. Czekamy też na inne kolory!

Paulina

Dziękuję za fantastyczne niewidoczne podkoszulki! Są naprawdę rewelacyjne i jestem niezwykle zadowolona z zakupu!

Marta

Mój mąż jest zachwycony koszulką (szwagier również :)). Jest totalnie niewidoczna pod prześwitującą białą koszulą, a w biznesie nie wypada świecić gołym ciałem.

Aneta

Dziś pierwszy raz miałam na sobie tank top damski ANSIN, wracam z pracy i właśnie sobie o nim przypomniałam. W ogóle go nie czuć, ładnie opina "boczki" i co dla mnie najważniejsze, dzięki niemu nie odznacza się stanik pod koszulą - genialny!

Monika

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium