ANSIN •  odzież Premium Basic • certyfikowane materiały • szyjemy lokalnie
Materiały

Wyselekcjonowane materiały w ANSIN są dla nas tym, czym wprawne oko fotografa, bez którego nie powstanie piękne zdjęcie, nawet jeśli dysponuje najnowszym sprzętem. Dokładnie w tym miejscu zaczyna się magia naszych produktów. Używamy wyjątkowych składów i co dla nas równie ważne - jesteśmy bezkompromisowi w kwestii zrównoważonej mody. Szukamy naturalnych dzianin oraz tych nowoczesnych - sztucznych, które powstają w poszanowaniu dla środowiska, są przyjazne dla skóry, jednocześnie cechując się wysoką jakością wykonania i żywotnością.

 

Modal, Supima, czy Lyocell, przez niektórych nazywany również włóknem przyszłości - to reprezentacja materiałów ANSIN. Transparentnie dzielimy się z Wami, tym jak tworzymy dla Was nasze BASIC'i, dlatego zapraszamy do naszej kuchni, otwieramy drzwi na oścież i chcemy Cię oprowadzić po naszym świecie. Wierzymy, że coraz więcej konsumentów świadomie wybiera składy noszonych ubrań. Chcemy być częścią tych zmian i w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę ku lepszej, zrównoważonej przyszłości.

Lyocell / Tencel

Tencel jest w 100% pozyskiwany z natury, a dokładnie z celulozy drzewnej. Jest bardzo wytrzymałym materiałem i sprawdza się w różnych warunkach – zarówno w wysokiej temperaturze, jak i tej niskiej. Doskonale radzi sobie z wilgotnością, ponieważ jego włókna są niezwykle chłonne. Wszystko to sprawia, że Lyocell jest niezwykle komfortowy dla naszej skóry i możemy go nosić cały rok. 

Czytaj całość
 
Bawełna Supima

Rzadko spotykana bawełna, która stanowi mniej niż 1% bawełny uprawianej obecnie na świecie. Dodatkowo wsparta przez najnowszą technologię oraz innowacyjne metody - wszystko po to by uzyskać wyjątkowy komponent przy jednoczesnym poszanowaniu dla środowiska. Miękka, wytrzymała i wyjątkowa, czyli to co lubimy najbardziej w ANSIN. 

Czytaj całość
 
Modal

Doskonale reguluje temperaturę ciała i wchłania wilgoć nawet o 50% bardziej niż w przypadku bawełny. Niezwykle przewiewny i bezpieczny również dla alergików. Wytwarzany jest z włókien celulozowych na bazie drzewa bukowego. Dzięki specjalnej obróbce chemicznej modal jest materiałem wytrzymałym, a do jego produkcji zużywa się znacznie mniej wody niż w przypadku innych dzianin. W ANSIN Micro Modal króluje w kolekcji Invisible.

Czytaj całość
 
Wełna

Świetnie reguluje ciepło, doskonale odprowadza wilgoć, grzeje jak również chroni przed przegrzaniem organizmu oraz jest odporna na pochłanianie zapachów. Poznaj wszystkie rodzaje wełny i dowiedz się, czym charakteryzuje się to włókno. 

Czytaj całość
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium