Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown
Spodnie Mr Marco Brown

Spodnie Mr Marco Brown

Cena regularna 530,00 zł
Model ma 96 cm w klatce, 73 cm w talii, 92 cm w biodrach oraz ma 186 cm wzrotu i nosi rozmiar L.

Produkt ma krój:

Slim fit Regular fit Oversize
Rozmiar S

Tabela rozmiarów

RozmiarSMLXLXXL
A: Obwód pasa 82869094100
B: Obwód bioder 9498102106112
C: Długość nogawki bokiem 101101102102102
D: Długość nogawki wewnętrznej 7474737373
E: Obwód nogawki w udzie 5658606266
F: Obwód nogawki dołem 3840404244

Produkt ma krój:

Slim fit Regular fit Oversize

Sprawdź jak dobrać odpowiedni rozmiar

Granica tolerancji to +/- 2cm.

Spodnie Mr Marco Brown
Złóż zamówienie w ciągu , a wyślemy je jeszcze dzisiaj!
 
Logo PayPo Logo Klarna
Model projektowany i szyty w Polsce
Wyselekcjonowane i certyfikowane materiały
Wysyłka 24h | Wygodne zwroty
Opis produktu

Spodnie Mr Marco Brown to męskie spodnie materiałowe w ciepłym, brązowym tonie, który ociepla zarówno formalne, jak i codzienne zestawy. Brąz dobrze współgra z kremem, bielą, błękitem, oliwką i granatem.

Spodnie mają regularny krój i prostą nogawkę z kantem, która nadaje całości klasy. Zakładka na przodzie podkreśla konstrukcję i daje więcej swobody przy siadaniu. Klasyczny stan pozwala spodniom naturalnie się układać. Znajdziesz w nich boczne kieszenie i szlufki do paska.

Jeśli potrzebujesz eleganckiego zestawu, połącz je z błękitną koszulą i marynarką. Na co dzień sprawdzą się z kremową dzianiną lub lekką kurtką.

Bawełniana tkanina z domieszką spandexu jest miękka i lekko sprężysta, dlatego spodnie są wygodne przez cały dzień, zarówno za biurkiem, jak i w ruchu.

Regularny krój z prostą nogawką
Kant na nogawkach
Zakładka z przodu
Szlufki do paska
Bawełna ze spandexem

Skład: 98% bawełna, 2% spandex

Gramatura: 250g

Pielęgnacja: prać w pralce w 30°C, suszyć w pozycji rozłożonej, unikać wykręcania

Model ma na sobie rozmiar L.

Materiał i wskazówki pielęgnacyjne

98% bawełna, 2% spandex
Gramatura 250g

  • Prać w pralce w 30°C
  • Suszyć w pozycji rozłożonej
  • Unikać wykręcania

Dostawy, wymiany i zwroty

Darmowa dostawa w Polsce już od 400 zł.

Czas wysyłki – POLSKA (dni robocze):
ORLEN paczka: 24h
DPD: 24h
Paczkomaty InPost: 24h
Za pobraniem: 24h

Zamówienia przyjęte do realizacji do godziny 12:00 wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia, a pozostałe – najpóźniej następnego dnia roboczego.

Możesz dokonać wymiany na dowolny, inny produkt z poziomu Twojego Panelu Klienta. Wysyłka nowego zamówienia oraz odesłanie dotychczasowego są całkowicie bezpłatne.

Zwrot jest możliwy w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Wybierz zwrot środków w formie kredytu sklepowego, a zwiększymy kwotę zwrotu o 5%. Zostaw krótki komentarz, dlaczego zwracasz produkt, i otrzymaj dodatkowe 5%. Łącznie zyskujesz 10% więcej na kolejne zakupy w ANSIN. Koszt odesłania produktu w przypadku zwrotu ponosi Klient.

Informacje GPSR

YZEE Sp. z o.o. ul. Józefa Piłsudskiego 28/6, 31-111 Kraków sklep@ansin.pl

Stylizacje na okazję

SPRAWDŻ

Cozy moments // fall 2026

odkryj

We are pragmatic.
We are creative.